Hrátky

Aktivita pro veřejnost

• Od října školního roku, každé pondělí od 15:30 do 16:15 hodin probíhají pravidelně na naší MŠ »PONDĚLNÍ HRÁTKY« určené pro děti mladší 3 let (od 2 let) a jejich rodiče. Je to adaptační aktivita zvláště pro děti, které po dovršení 3 let nastoupí do naší MŠ.
  • V úvodní hodině budou rodiče (matka nebo otec) seznámeni s pravidly HRÁTEK a obdrží přihlášku, kde vyžadujeme lékařské potvrzení o zdravotním stavu dítěte.
  • Na HRÁTKY potřebujete vhodné, pohodlné oblečení pro dítě i pro sebe, přezuvky (bačkůrky).
  • Náplň HRÁTEK:
    • seznámení s prostředím pomocí volných her s hračkami
    • soustředěná aktivita (tělovýchovná, pracovní, výtvarná, hudební apod.) vedená učitelkou mateřské školy

ÚČAST RODIČŮ NUTNÁ (preferujeme pouze účast jednoho z rodičů z prostorových důvodů).
RODIČE ZODPOVÍDAJÍ ZA BEZPEČNOST SVÝCH DĚTÍ.
POČET DĚTÍ NA TUTO AKTIVITU JE OMEZENÝ.

SYMBOLICKÝ POPLATEK 20,- Kč, na výtvarný a pracovní materiál.

PRVNÍ PONDĚLNÍ HRÁTKY SE KONAJÍ 1. ŘÍJNA 2018 V 15:30 V 1.TŘÍDĚ